Typowania Multi Multi na dziś – sprawdź swoje szanse i skompletuj kupony

Wnętrze

Typowania Multi Multi na dziś – sprawdź swoje szanse i skompletuj kupony

Multi Multi jest jednym z najpopularniejszych sposobów na wygranie większej sumy pieniędzy w Polsce. Gra polega na typowaniu kolejności sześciu liczb z przedziału od 1 do 49. Im więcej trafionych liczb, tym większa wygrana. Dzisiaj przedstawiamy typowania Multi Multi na dzień dzisiejszy. Sprawdź swoje szanse i skompletuj kupony!

  1. Co to jest Multi Multi?

Multi Multi to gra liczba od Lotto, która polega na trafianiu kolejności sześciu liczb z przedziału 1-49. Możliwe jest wytypowanie dowolnej liczby liczb od 1 do 10 (koszt gry zwiększa się wraz ze zwiększaniem ilości wytypowanych liczb). W chwili losowania sześciu numerów sprawdzasz najpierw, jak wiele Twoich liczb pasuje do wylosowanych numerów, a potem weryfikujesz, jak słusznie udało Ci się typować ich kolejność.

  1. Typowania Multi Multi na dzisiaj

Oto nasze typowania Multi Multi na dzień dzisiejszy:

  • 02, 12, 16, 28, 33, 49
  • 08, 13, 23, 34, 38, 42
  • 07, 17, 21, 29, 37, 43
  1. Jakie są Twoje szanse na wygraną?

Szansa na wygraną w Multi Multi zależy od liczby trafień oraz wytypowanej ilości liczb. Największe wygrane osiągane są przy trafieniu sześciu liczb. Szansa na trafienie sześciu liczb wynosi 1 do 13 983 816. Jednak już trafienie pięciu liczb daje dużą sumę – szansa na to wynosi 1 do 54 201. Dlatego warto postawić też na mniej liczne zestawy liczb, np. 5, których trafienie daje szansę na wygraną.

  1. Jak skompletować kupony Multi Multi?

Aby skompletować kupony Multi Multi, należy wybrać liczbę wytypowanych liczb oraz liczbę zakładów. Koszt gry wzrasta wraz z ilością wytypowanych liczb oraz wytypowanych zakładów na kuponie. Warto pamiętać, że grając w większą liczbę zakładów, masz większą szansę na wygraną.

  1. Podsumowanie

Typowania Multi Multi na dzień dzisiejszy to doskonała okazja, aby spróbować swojego szczęścia i wygrać dużą sumę pieniędzy. Dlatego nie czekaj, skompletuj swoje kupony i czekaj na losowanie!