Kreatywne pomysły na dekorację ścian – galeria zdjęć i obrazów

Wnętrze

Wypełnij swoje ściany kreatywnymi pomysłami – galeria zdjęć i obrazów

CHCEMY DODAĆ NASZEJ PRZESTRZENI WYRAŹNIE I OSOBNICZY WYGLĄD, A DEKORACJA ŚCIAN TO DOBRY SPOSÓB NA ZACZĘCIE.

  1. Klasyczne obrazy i plakaty

Nie ma nic bardziej klasycznego niż powieszenie na ścianie obrazu lub plakatu. Mogą to być dzieła sztuki, reprodukcje lub plakaty filmowe. Można je umieścić we ramach lub powiesić bezpośrednio na ścianie. Ważne jest, aby dobrać ich kolor i styl do pozostałych elementów wystroju.

  1. Fotografie

Fotografie to dobry sposób na osobisty, niepowtarzalny wygląd. Mogą to być zdjęcia rodzinne, podróżnicze, krajobrazowe itp. Można je powieszonyć na niciach, w ramach lub w formie kolażu na ścianie.

  • Istnieją również specjalne drukarnie, które umożliwiają wydrukowanie zdjęć na płótnie. Takie dzieła sztuki są bardzo cieszą się popularnością w ostatnim czasie.
  1. Tapety

Tapety to bardzo oryginalny sposób na zdobienie ścian. Dostępne są w różnych kolorach, wzorach i fakturach. Można wybrać tapetę z abstrakcyjnymi motywami, kwiatami, geometrycznymi kształtami itp. Tapety są łatwe w montażu i mogą być dobrym rozwiązaniem dla osób, które nie boją się wyjścia poza konwencje.

  1. Naklejki

Naklejki to szybki i łatwy sposób na dodanie koloru i wzoru do naszej przestrzeni. Mogą to być abstrakcyjne kształty, motywy zwierzęce, kuchenne gadżety itp. Naklejki są łatwe w montażu i mogą być usunięte bez uszkodzenia ścian.

  • W sklepach oferują jakościowo różne naklejki ścienne. Można obejrzeć mnogość wzorów, kolorów i rozmiarów.
  1. Puste ramy

Puste ramy to ciekawy sposób na udekorowanie ściany bez konieczności powieszania obrazów czy zdjęć. Mogą to być ramy z różnych materiałów, np. drewna czy metalu. W takich ramach można powiesić rzeczy, które lubimy, np. rośliny, mapy, gazety itp.

Podsumowanie

Możemy wybrać wiele pomysłów na dekorację ściany, które dodadzą naszej przestrzeni osobistego, kreatywnego wyglądu. Dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z różnych propozycji i stworzenie oryginalnego, niepowtarzalnego wystroju.