O Nas - Amart Meble - Meble na wymiar, Centrum Mebli Projektowanych. Zawiercie, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza.

Firma "Amart" na rynku meblowym istnieje od 1995 r.


W trakcie swojego istnienia podejmowaliśmy wiele działań w kierunku ciągłego podnoszenia jakości swoich produktów i rozwoju firmy.

Podstawowym produktem naszej firmy są meble kuchenne i szafy z drzwiami suwanymi. Mamy również niemałe doświadczenie w wykonywaniu mebli biurowych, sklepowych i innych (banki, przychodnie lekarskie, szpitale, gabinety specjalistyczne).

Dbając o jak najwyższą jakość podejmujemy współpracę z najlepszymi dostawcami i producentami frontów meblowych, okuć szaf i akcesoriów.


W czasie trwania realizacji zlecenia służymy pomocą i konsultacją, w przypadku napotkanych trudności w trakcie adaptowania pomieszczenia dla zamówionych mebli. Projekt obejmuje doradztwo w zakresie aranżacji, doborukolorystki oraz rozlokowania niezbędnych przyłączeńhydraulicznych, elektrycznych i gazowych.

Mamy nadzieję, że produkty z naszej firmy spełnią Państwa oczekiwania stylistyczne i jakościowe.

Źródło: Panorama Firm

O Nas

Firma Amart oferuje państwu usługi związane z: pomiarem, projektem, wyceną, realizacją mebli: kuchennych, biurowych, sklepowych, szaf wnękowych, garderób, oferujemy także sprzęt AGD do zabudowy.

malabelkanapisbialy

Zakład Główny

Zawiercie 42-400
ul. Pszenna 3

tel. 602 348 824,
tel. 32 672 38 33

amart.meble@gmail.com

Stoisko firmowe

 Dąbrowa Górnicza, 
ul. Sobieskiego 4a (D.H. Hetman 1 piętro)

Facebook